Tłumaczenia techniczne rosyjski

Instrukcje obsługi, opisy i specyfikacje maszyn i urządzeń, katalogi produktów
Wysoka jakość

Tłumaczenia techniczne stanowią szczególną grupę, w której jakość i specjalizacja odgrywają ważną rolę. Oferujemy najwyższej jakości przekłady techniczne (m.in.: kosztorysów, dokumentacji technicznej, przetargowej czy patentowej, certyfikatów jakości i innych), z zastosowaniem słownictwa branżowego, które aktualnie jest obowiązujące, zapewniając, że tłumaczenie zostanie dobrze zrozumiane przez rodzimych użytkowników danego języka.

Konkurencyjne stawki

Długoletnia działalność na rynku tłumaczeń, zarówno w Polsce jak i zagranicą, pozwoliła nam na wypracowanie spójnego systemu współpracy, który umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie, z dbałością o najmniejsze szczegóły prze jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Oferujemy wykonanie tłumaczenia w trybie dostosowanym do potrzeb: standardowym, pilnym lub ekspresowym.

Pełna poufność

Wszyscy nasi współpracownicy: pracownicy działu obsługi klienta, menedżerowie projektów, koordynatorzy, tłumacze, redaktorzy i korektorzy tekstów, na samym początku są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności, która jest gwarancją dla naszych klientów, że żadna informacja znajdująca się w tekstach przeznaczonych do tłumaczenia, nigdy nie wyjdzie poza krąg osób bezpośrednio pracujących nad przekładem.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Obsługa na najwyższym poziomie

Profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji zlecenia odgrywa kluczową rolę w pozyskiwaniu stałych klientów. Dzięki posiadaniu takowej, grono naszych stałych i zadowolonych ze świadczonych przez nas usług klientów ciągle się powiększa. To najlepszy dowód na to, że wszyscy nasi pracownicy podchodzą do każdego klienta z należytym szacunkiem, i zawsze okazują stosowną pomoc. Już dziś przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z naszym biurem.

tłumaczenia rosyjski

Tłumaczenia techniczne rosyjski

Fachowe nazewnictwo, słownictwo i pojęcia branżowe
Przy wykonywaniu różnego rodzaju tłumaczeń tekstów technicznych, niezwykle istotne jest stosowanie tylko branżowego słownictwa i fachowego nazewnictwa. W przeciwnym razie przekład może zostać źle odebrany przez użytkowników danego języka. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że tłumaczenie Twoich tekstów, takich jak: deklaracje zgodności, kosztorysy i harmonogramy, dokumentacje przetargowe, patentowe i techniczne czy certyfikaty jakości zostanie wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, zgłoś się do nas, a my zapewnimy Ci w pełni fachową obsługę tłumaczeniową.

Biuro tłumaczeń technicznych i przysięgłych

Tłumaczenia techniczne rosyjski - zwykłe i przysięgłe

W naszej ofercie umieściliśmy obok tłumaczeń zwykłych (pisemnych oraz ustnych) tłumaczenia techniczne rosyjski uwierzytelnione, zarówno pisemne jak i ustne (konsekutywne i symultaniczne). Jeśli potrzebujesz więc tłumaczenia przysięgłego: patentów, certyfikatów, dokumentacji, umów lub innych tekstów technicznych wyślij je do nas, a my dokonamy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Jeśli czeka Cię ważna konferencja lub spotkanie biznesowe z rosyjskojęzycznym inżynierem również zgłoś się do nas, a my zapewnimy Ci profesjonalną obsługę tłumaczeniową specjalisty, który zna nie tylko branżowe słownictwo ale również wszystkie zasady savoir vivre.

Tłumaczenia dokumentacji technicznych i instrukcji obsługi

Na tłumaczu wykonującym tłumaczenia dokumentacji technicznych ciąży ogromna odpowiedzialność, gdyż od ich bezbłędności niejednokrotnie zależy później życie i zdrowie użytkownika danego sprzętu. Tego typu tłumaczenia to procesy wieloetapowe. Na każdym z etapów, nad realizacją zlecenia czuwają eksperci branżowi, tak abyś miał pewność, że każde użyte słowo będzie odpowiednie. Dodatkowo, na życzenie klienta, po skończonym tłumaczeniu, może ono zostać sprawdzone przez osobę, która nie była bezpośrednio związana z projektem. Możemy również dokonać w tekście zmian stylistycznych, tak aby przystosować go do wymogów obowiązujących w miejscu publikacji.

Tłumaczenia techniczne z zakresu języka rosyjskiego wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

Tłumaczenia techniczne rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]