Tłumaczenia w parze językowej rosyjski – angielski

Jakość i specjalizacja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bazie współpracowników, która składa się tylko z wykwalifikowanych tłumaczy, jesteśmy w stanie zagwarantować tłumaczenia w wielu parach językowych, w tym również rosyjski – angielski, wykonane na najwyższym poziomie, we właściwie każdej specjalizacji branżowej. Już dziś sprawdź szczegóły naszej oferty i zobacz jak pracują profesjonaliści.

Konkurencyjne ceny

Chociaż mogłoby się wydawać, ze najwyższa jakość jest możliwa tylko przy najwyższej cenie, to my dokładamy wszelkich starań, aby u nas w biurze było inaczej. Dzięki indywidualnej wycenie każdego zlecenia, w zależności od długości tłumaczenia oraz jego specyfikacji, możemy zaproponować naszym klientom naprawdę konkurencyjne stawki, przy jednoczesnym zachowaniu jakości na najwyższym poziomie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas tłumaczenia klient musi przekazać pewne informacje, które są dla niego ważne i poufne. Zlecając przekład Twojego tekstu nam masz pewność, że wszystkie dane wrażliwe, które otrzymamy, nigdy nie wyjdą poza obręb osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację projektu. Na życzenie klienta istnieje również możliwość podpisania dodatkowej klauzuli poufności.

Profesjonalna obsługa

Nasz zespół tworzą nie tylko tłumacze ze stosownym wykształceniem, ale również wykwalifikowani pracownicy innych działów, a w tym: asystenci, koordynatorzy projektów, menedżerowie, korektorzy i specjaliści branżowi, z którymi w razie potrzeby przekład jest konsultowany. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że każdy klient jest dla nas jednakowo ważny i podchodzimy do niego z należytym szacunkiem.

Międzynarodowy zespół

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie różnych narodowości, z różnymi językami ojczystymi, co pozwala nam na zaoferowanie tłumaczeń w każdej możliwej parze językowej. Dzięki temu, że są oni native speakerami, zarówno z języka rosyjskiego, jak i z angielskiego, możesz mieć pewność, że każde tłumaczenie przez nich wykonane, będzie nie tylko poprawne pod względem merytorycznym i językowym, ale również będzie dobrze zrozumiane i odebrane przez rodzimych użytkowników tych języków.

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w kombinacji językowej rosyjski – angielski

Tłumaczenia ustne

W sytuacji, w której przekłady pisemne nie wystarczają i konieczna jest obecność specjalisty, który może wykonać tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne czy szeptane) w parze językowej rosyjski – angielski na najwyższym poziomie, zgłoś się do nas. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem, który z chęcią będzie Ci towarzyszył podczas: spotkań biznesowych z nowymi i stałymi kontrahentami, negocjacji, konferencji (biznesowych czy prasowych), wygłaszania referatów czy prezentacji. Zapewniamy, że współpracujący z nami tłumacze ustni, nie tylko posiadają wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną z danych dziedzin, np. prawa i sądownictwa, medycyny czy marketingu. Już dziś wyślij nam swoje zapytanie a my zagwarantujemy Ci ustną obsługę tłumaczeniową na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia umów i dokumentów

W dzisiejszym świecie, w którym odległość nie stanowi już żadnej granicy, tłumaczenia umów i dokumentów stały się już codziennością. Prawie każda firma ma kontakty z zagranicznymi kontrahentami i powstaje potrzeba przekładów: umów spółek jawnych i cywilnych, umów handlowych, kontraktów, dokumentów oraz korespondencji firmowej. Jeśli potrzebujesz tłumaczeń, któregoś z wyżej wymienionych tekstów, lub innych treści związanych z działalnością firmy lub przedsiębiorstwa skontaktuj się z nami. Przydzielimy do realizacji Twojego zlecenia tłumacza, który będzie do tego najbardziej odpowiedni i wykona potrzebny Tobie przekład na najwyższym poziomie. Wyślij do nas swoje teksty, a my bezpłatnie i niezobowiązująco je wycenimy.

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne stanowią niezwykle skomplikowaną grupę przekładów. Tłumacz, który wykonuje przekłady w tym zakresie musi posiadać nie tylko perfekcyjną wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną, aby zagwarantować klientowi, że każde słowo użyte w tłumaczeniu jest aktualnie obowiązującym i wymaganym w danej branży. Zapewniamy tłumaczenia w wielu dziedzinach, w tym: medycynie i farmacji, prawie i sądownictwie, rolnictwie, marketingu, technologii i inżynierii oraz tłumaczenia prac naukowych z różnych zakresów nauki. Dodatkowo tekst wynikowy jest sprawdzany przez korektorów, którzy są ekspertami w danej branży, co daje Tobie gwarancję bezbłędności zarówno pod kątem gramatycznym jak i merytorycznym.

Tłumaczenia techniczne

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia techniczne wykonywane na najwyższym poziomie, różnorakich tekstów, w tym m.in.: patentów, instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej, przetargowej, patentowej, kosztorysów, harmonogramów oraz wielu innych treści, które należą do dziedziny techniki i technologii. Jeśli chcesz mieć pewność, ze realizacją Twojego zlecenia zajmą się wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają stosowną wiedzę w branży, której dotyczy przekład, jak energetyka czy mechanika, zleć nam jego realizację. Zapewnimy Tobie w pełni profesjonalną obsługę, dając gwarancję, ze każdy z Twoich klientów czy kontrahentów zrozumie i odbierze teksty wynikowy, dokładnie tak, jak tego oczekujesz.