Tłumaczenia w parze językowej rosyjski – angielski

Już dziś sprawdź szczegóły naszej oferty i zobacz jak pracują profesjonaliści!

Jakość i specjalizacja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bazie współpracowników, która składa się tylko z wykwalifikowanych tłumaczy, jesteśmy w stanie zagwarantować tłumaczenia z i na język rosyjski w wielu parach językowych, w tym również rosyjski – angielski, czy rosyjski – niemiecki. Tłumaczenia przez zawodowych tłumaczy wykonane są na najwyższym poziomie, we właściwie każdej specjalizacji branżowej.

Konkurencyjne ceny

Chociaż mogłoby się wydawać, ze najwyższa jakość jest możliwa tylko przy najwyższej cenie, to my dokładamy wszelkich starań, aby u nas w biurze było inaczej. Dzięki indywidualnej wycenie każdego zlecenia, w zależności od długości tłumaczenia oraz jego specyfikacji, możemy zaproponować naszym klientom naprawdę konkurencyjne stawki, przy jednoczesnym zachowaniu jakości na najwyższym poziomie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas tłumaczenia klient musi przekazać pewne informacje, które są dla niego ważne i poufne. Zlecając przekład Twojego tekstu nam masz pewność, że wszystkie dane wrażliwe, które otrzymamy, nigdy nie wyjdą poza obręb osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację projektu. Na życzenie klienta istnieje również możliwość podpisania dodatkowej klauzuli poufności.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Profesjonalna obsługa

Nasz zespół tworzą nie tylko tłumacze ze stosownym wykształceniem, ale również wykwalifikowani pracownicy innych działów, a w tym: asystenci, koordynatorzy projektów, menedżerowie, korektorzy i specjaliści branżowi, z którymi w razie potrzeby przekład jest konsultowany. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że każdy klient jest dla nas jednakowo ważny i podchodzimy do niego z należytym szacunkiem.

Międzynarodowy zespół

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie różnych narodowości, z różnymi językami ojczystymi, co pozwala nam na zaoferowanie tłumaczeń w każdej możliwej parze językowej. Dzięki temu, że są oni native speakerami, zarówno z języka rosyjskiego, jak i z angielskiego, możesz mieć pewność, że każde tłumaczenie przez nich wykonane, będzie nie tylko poprawne pod względem merytorycznym i językowym, ale również będzie dobrze zrozumiane i odebrane przez rodzimych użytkowników tych języków.

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w kombinacji językowej rosyjski – angielski

Tłumaczenia ustne

W sytuacji, w której przekłady pisemne nie wystarczają i konieczna jest obecność specjalisty, który może wykonać tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne czy szeptane) w parze językowej rosyjski – angielski na najwyższym poziomie, zgłoś się do nas. Wybierzemy dla Ciebie najlepszego profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem, który z chęcią będzie Ci towarzyszył podczas: spotkań biznesowych z nowymi i stałymi kontrahentami, negocjacji, konferencji (biznesowych czy prasowych), wygłaszania referatów czy prezentacji. Zapewniamy, że współpracujący z nami tłumacze ustni, nie tylko posiadają wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną z danych dziedzin, np. prawa i sądownictwa, medycyny czy marketingu. Już dziś wyślij nam swoje zapytanie a my zagwarantujemy Ci ustną obsługę tłumaczeniową na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia umów i dokumentów

W dzisiejszym świecie, w którym odległość nie stanowi już żadnej granicy, tłumaczenia umów i dokumentów stały się już codziennością. Prawie każda firma ma kontakty z zagranicznymi kontrahentami i powstaje potrzeba przekładów: umów spółek jawnych i cywilnych, umów handlowych, kontraktów, dokumentów oraz korespondencji firmowej. Jeśli potrzebujesz tłumaczeń, któregoś z wyżej wymienionych tekstów, lub innych treści związanych z działalnością firmy lub przedsiębiorstwa skontaktuj się z nami. Przydzielimy do realizacji Twojego zlecenia tłumacza, który będzie do tego najbardziej odpowiedni i wykona potrzebny Tobie przekład na najwyższym poziomie. Wyślij do nas swoje teksty, a my bezpłatnie i niezobowiązująco je wycenimy.

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne stanowią niezwykle skomplikowaną grupę przekładów. Tłumacz, który wykonuje przekłady w tym zakresie musi posiadać nie tylko perfekcyjną wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną, aby zagwarantować klientowi, że każde słowo użyte w tłumaczeniu jest aktualnie obowiązującym i wymaganym w danej branży. Zapewniamy tłumaczenia w wielu dziedzinach, w tym: medycynie i farmacji, prawie i sądownictwie, rolnictwie, marketingu, technologii i inżynierii oraz tłumaczenia prac naukowych z różnych zakresów nauki. Dodatkowo tekst wynikowy jest sprawdzany przez korektorów, którzy są ekspertami w danej branży, co daje Tobie gwarancję bezbłędności zarówno pod kątem gramatycznym jak i merytorycznym.

Tłumaczenia techniczne

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia techniczne wykonywane na najwyższym poziomie, różnorakich tekstów, w tym m.in.: patentów, instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej, przetargowej, patentowej, kosztorysów, harmonogramów oraz wielu innych treści, które należą do dziedziny techniki i technologii. Jeśli chcesz mieć pewność, ze realizacją Twojego zlecenia zajmą się wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają stosowną wiedzę w branży, której dotyczy przekład, jak energetyka czy mechanika, zleć nam jego realizację. Zapewnimy Tobie w pełni profesjonalną obsługę, dając gwarancję, ze każdy z Twoich klientów czy kontrahentów zrozumie i odbierze teksty wynikowy, dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]