Tłumaczenia finansowe rosyjski

Jakość i specjalizacja

Wieloletnia działalność na rynku tłumaczeń pozwoliła nam na zdobycie stosownego doświadczenia i ciągłe rozszerzanie oferty świadczonych przez nas usług. Każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością, skupiając się na specyfice dziedziny, której ono dotyczy. Dlatego jeśli posiadasz teksty z zakresu finansów, zgłoś się do nas, a my wykonamy najlepszy przekład, z użyciem branżowego, aktualnie obowiązującego słownictwa.

Atrakcyjne ceny

Spójny system współpracy, nowoczesne technologie, specjalne oprogramowania – to wszystko pozwala nam, na zaproponowanie naszym klientom atrakcyjnych cen za wykonywane usługi, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Dodatkowo każde tłumaczenie jest wyceniane indywidualnie, z uwzględnieniem jego długości, branży oraz terminu wykonania. Dzięki temu możemy zaproponować ceny dopasowane do potrzeb klientów.

Zespół profesjonalistów

Aby wykonywać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, samemu trzeba być wykwalifikowanym profesjonalistą. W naszym biurze zatrudniamy tylko takie osoby, które posiadają stosowne wykształcenie i doświadczenie, pozwalające im na świadczenie usług, z których klienci będą zadowoleni. Jeśli chcesz się przekonać o pracy naszych asystentów, pracowników działu obsługi, menedżerów projektów, korektorów, koordynatorów i oczywiście tłumaczy – już dziś zgłoś się do nas.

Bezpieczeństwo danych

Każde tłumaczenie wiąże się z przekazaniem do nas tekstu zawierającego dane, które są dla klienta szczególnie ważne i nie chce on, aby dostały się w niepowołane ręce. Zlecając nam swoje tłumaczenia masz pewność, że żadne osoby trzecie nie będą miały dostępu do danych wrażliwych, które nam powierzasz. Zapewnia to klauzula poufności, do której podpisania zobowiązany jest każdy nasz współpracownik.

Bogata oferta tłumaczeń z zakresu finansów wykonywanych w obszarze języka rosyjskiego

Zamów wycenę tłumaczenia przysiegłego online

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie? Każdy tekst przyjmowany do tłumaczenia jest wyceniany indywidualnie. Wyślij zeskanowany dokument i uzyskaj informację zarówno co do kosztu, jak i terminu realizacji tłumaczenia.

Tłumaczenie dla podmiotów z branży finansowej

Tłumaczenia finansowe z/na rosyjski należą do grupy przekładów specjalistycznych, w których szczególną uwagę trzeba przykładać do stosowanego słownictwa, tak aby było ono aktualnie obowiązującym oraz zgodnym z wymaganą terminologią. Wykonujemy tłumaczenia z zakresu finansów zarówno dla instytucji finansowych, przedsiębiorstw, większych i mniejszych firm consultingowych a także podmiotów prywatnych, czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jeśli zaliczasz się do tej grupy i potrzebujesz przetłumaczyć jakikolwiek dokument finansowy w zakresie języka rosyjskiego, już dziś skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najlepszego specjalistę.

Przekłady różnorodnych dokumentów

Dzięki współpracy z wysoce wykwalifikowanymi tłumaczami, posiadającymi wykształcenie kierunkowe z dziedziny finansów oraz wieloletnie doświadczenie w przekładasz różnorakich tekstów finansowych, możemy zaoferować pełen zakres usług. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, czego potrzebujesz i co wiąże się z finansami, w tym m.in.: analizy makroekonomiczne, opracowania finansowe, badania rynku, analizy SWOT, zeznania podatkowe, umowy handlowe, umowy KRS czy wnioski kredytowe i dokumenty przetargowe. Gwarantujemy, ze każdy z powierzonych nam dokumentów, zostanie przetłumaczony z należytą starannością.

Tłumaczenia z zakresu bankowości detalicznej

Współpracujący z nami tłumacze na bieżąco śledzą zmiany, które zachodzą w systemach prawnych, w każdym z krajów, w tym również w Rosji. Jak wiadomo przepisy dotyczące finansów są niezwykle restrykcyjne i ich nieprzestrzeganie lub niedopilnowanie może mieć wysoce negatywne skutki. My gwarantujemy, że wykonywane przez nas tłumaczenia z zakresu bankowości detalicznej, zawsze będą zgodne z wymogami. W razie potrzeby skonsultujemy przekład ze specjalistą, pracującym w tej dziedzinie, tak abyś miał stuprocentową pewność co do bezbłędności otrzymanego tłumaczenia.

Tłumaczenia z zakresu bankowości komercyjnej

Powszechnie wiadomo, że działalność banków detalicznych i komercyjnych różni się od siebie. Dlatego też tłumaczeniami z zakresu bankowości komercyjnej zajmuje się specjalnie do tego przygotowana grupa specjalistów. W naszej ofercie znajdują się przekłady, m.in.: dokumentów ubezpieczeniowych, prospektów, biznesplanów, sprawozdań podatkowych, sprawozdań z audytu, przepływów pieniężnych, zestawień bilansowych, oświadczeń o wysokościach dochodów, raportów rocznych i wielu innych. Jeśli zaistnieje taka potrzeba powierzymy Twoje tłumaczenie tłumaczowi przysięgłemu, który może zarówno wykonać przekład uwierzytelniony jak i tylko poświadczyć jego zgodność z oryginałem.

Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]