Tłumaczenia prawne i prawnicze z zakresu języka rosyjskiego

Specjalizacja i najwyższa jakość

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia w zakresie języka rosyjskiego, które wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, co daje gwarancję najwyższej jakości i bezbłędności wszystkich przekładów. Dodatkowo wykonujemy nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale również specjalistyczne z różnych dziedzin, w tym prawa i sądownictwa, z zastosowaniem aktualnie wymaganego, branżowego słownictwa.

Atrakcyjne ceny

Powszechnie mówi się, że tylko najwyższa cena może nam zagwarantować najlepszą jakość. Jednak w naszym biurze jest zupełnie inaczej. Dzięki wypracowaniu naszego wewnętrznego modelu współpracy, możemy zagwarantować naszym klientom usługi świadczone na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Już dziś wyślij do nas swój tekst, a mu powiemy Ci ile będzie kosztować tłumaczenie.

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasz zespół tworzą tylko specjaliści wysokiej klasy, którzy przeszli stosowne kursy i szkolenia, tak abyśmy na każdym etapie realizacji zlecenia mogli Ci zagwarantować w pełni fachową i profesjonalną obsługę. Wszyscy pracownicy: asystenci, pracownicy działu obsługi klienta, menedżerowie oraz tłumacze są zawsze gotowi udzielić odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania i przekazać potrzebne Ci informacje.

Bezpieczeństwo danych

Wszyscy nasi współpracownicy w momencie rozpoczęcia dla nas pracy podpisują klauzę o poufności, tak aby każdy klient miał pewność, że poufne dane, które dotyczą jego lub jego firmy, nigdy nie dostaną się w niepowołane ręce. Gwarantujemy pełną poufność wszelkich informacji, które są dostarczane do naszego biura w związku z tłumaczeniem, a w razie potrzeby podpiszemy dodatkową umowę dotyczącą danych wrażliwych.

BIURO TŁUMACZEŃ ROSYJSKIEGO

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Szeroka oferta tłumaczeń prawnych i prawniczych w parach językowych z językiem rosyjskim

Tłumaczenia wykonywane przez specjalistów

Do realizacji różnego rodzaju tłumaczeń z zakresu prawa i sądownictwa zawsze wybieramy specjalistów, którzy posiadają nie tylko wykształcenie językowe, ale również odpowiednią wiedzę, która pozwala im na wykonywanie wysokospecjalistycznych tłumaczeń z zastosowaniem branżowego słownictwa, które aktualnie jest obowiązujące. Jeśli pojawi się taka potrzeba konsultujemy poprawność przekładu ze specjalistami pracującymi na co dzień w sądach i różnego rodzaju instytucjach prawnych, tak abyś miał pewność, że każde słowo, które zostało użyte jest dokładnie i bezbłędnie dobranym odpowiednikiem określenia występującego w tekście oryginalnym. Podczas wykonywania tłumaczenia pamiętamy, że język prawny i język prawniczy zdecydowanie różnią się od siebie.

Tłumaczenia dokumentów

Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń różnorakich dokumentów z dziedziny prawa i sądownictwa. Niezależnie od tego co potrzebujesz przetłumaczyć: oświadczenia, opinie prawne, interpretacje, ekspertyzy, akty notarialne, pisma procesowe, dokumenty urzędowe, protokoły, umowy handlowe, pełnomocnictwa, kontrakty czy jakikolwiek inny tekst, który tematycznie zalicza się do dziedziny prawa zgłoś się do nas. Zagwarantujemy Ci fachową obsługę i wykonanie przekładu przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, tym samym dając Ci pewność, że jakość tłumaczenia będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, a przekład, który otrzymasz, w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na przebieg Twoich spraw urzędowych i sądowych.

Tłumaczenia tekstów prawnych i sądowniczych

Dziedzina prawa i sądownictwa jest niezwykle rozbudowana, a każde jej odgałęzienie wiąże się z innego rodzaju nazewnictwem i słownictwem branżowym. W każdym obszarze prawa obowiązują inne ustawy i rozporządzenia. W związku z tym tłumacz, który dokonuje przekładów tekstów prawnych i sądowniczych, musi doskonale orientować się w specjalizacji, której ono dotyczy. Wykonujemy tłumaczenia w zakresie, m.in.: prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i spółek handlowych, prawa administracyjnego, prawa konsumenckiego, prawa własności intelektualnej, prawa podatkowego i wszystkich pozostałych. Niezależnie od tego, której z wymienionych dziedzin dotyczy Twój tekst, skontaktuj się z nami już dziś.

Tłumaczenia ustne

W gronie specjalistów, których zatrudnia nasze biuro, znajdują się również doświadczeni tłumacze ustni języka rosyjskiego (zajmujący się tłumaczeniami konsekutywnymi, symultanicznymi oraz szeptanymi), którzy chętnie podejmą się towarzyszenia Tobie podczas rozpraw sądowych, wizyt u notariusza, odczytania spadków, przesłuchań na policji czy w prokuraturze lub przekazań pełnomocnictwa. Gwarantujemy, że wykonane przez nich tłumaczenie ustne z zakresu prawa i sądownictwa, będzie na najwyższym poziomie i z użyciem odpowiedniego słownictwa. W tym wypadku nie ma czasu na zastanowienie i wątpliwości, a odpowiedni czas i poprawność reakcji można wypracować tylko przez lata praktyki. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego i doświadczonego tłumacza ustnego języka rosyjskiego skontaktuj się z nami.

Biuro Tłumaczeń rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]