Tłumaczenia medyczne rosyjski

Tłumaczenia tekstów i dokumentów medycznych język rosyjski

W naszej ofercie tłumaczeń w zakresie języka rosyjskiego znajdują się
specjalistyczne tłumaczenia medyczne, w nich przekłady m.in.: ekspertyz,
raportów z badań, referatów, wyników testów naukowych, badań klinicznych,
publikacji medycznych, analiz badawczych, wniosków patentowych i wielu innych.

Tłumaczenia medyczne rosyjski

Profesjonalne tłumaczenia medyczne rosyjski

Niezależnie od tego jaki tekst konkretnie potrzebujesz przetłumaczyć zgłoś się do nas, a my zagwarantujemy Ci obsługę tłumaczeniową najlepszych specjalistów, w tym praktykujących lekarzy, pracowników naukowych czy lingwistów posiadających potrzebną wiedzę merytoryczną. Sprawdź pełną ofertę naszych usług.

Najwyższa jakość i specjalizacja

Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami, którzy nie tylko perfekcyjnie znają język rosyjski, ale również posiadają wykształcenie medyczne, zapewniamy tłumaczenia z zakresu medycyny na najwyższym poziomie w różnorakich specjalizacjach, np. onkologii, kardiologii, dietetyce, stomatologii, ortopedii i wielu innych. Jeśli pojawia się taka potrzeba konsultujemy przekład z praktykującymi lekarzami i profesorami.

Konkurencyjne ceny

Często promocje i niskie ceny kojarzą się ze złą jakością, ale przecież nie musi tak być. W naszym biurze ciągle staramy się jeszcze bardziej usprawnić nasz system współpracy i unowocześnić narzędzia, którymi się posługujemy, tak aby cena, którą oferujemy była atrakcyjna dla klienta. Dodatkowo każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie, która pozwala na oferowanie tak konkurencyjnych stawek, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Gwarancja poufności

Zdajemy sobie sprawę, że każdy dokument oddawany do tłumaczenia zawiera pewne informacje, których treść może być znana tylko jego właścicielowi. Niezależnie od tego czy zlecisz nam przekład korespondencji prywatnej, dokumentów finansowych i ekonomicznych, umów handlowych czy różnego rodzaju publikacji naukowych, my dajemy Ci pewność, ze informacje zawarte w tych tekstach nigdy nie wyjdą poza obręb naszego biura, czego gwarancją jest klauzula poufności.

Zespół profesjonalistów

Nasze biuro współpracuje tylko ze specjalistami, którzy przeszli stosowne szkolenia. Już od samego początku klientem zajmują się wykwalifikowani pracownicy działu obsługi, którzy z pewnością udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kolejno nad realizacją projektu czuwają koordynatorzy i menedżerowie, a tłumaczeń dokonują wykształceni tłumacze z wieloletnim doświadczeniem. Każdy tekst dodatkowo jest sprawdzany przez korektorów.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Najwyższej jakości tłumaczenia z zakresu medycyny wykonywane przez profesjonalistów

Tłumaczenia medyczne w wielu dziedzinach

Medycyna to nauka, która ciągle towarzyszy i będzie towarzyszyć ludziom ulegając przekształceniom i dokonując nowych odkryć. W związku z tym liczba jej dziedzin ciągle się rozrasta i aby dokonywać poprawnych tłumaczeń ogólna wiedza medyczna nie wystarcza. Dlatego specjalistę należy wybierać zależnie od dziedziny której dotyczy tekst. Tłumaczymy w zakresie m.in.: chirurgii, onkologii, ginekologii, ortopedii, psychologii, psychiatrii, położnictwa, pediatrii czy kardiologii. Współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają stosowną wiedzę merytoryczną w każdej z tych dziedzin.

Tłumaczenia literatury medycznej

Do literatury medycznej zaliczają się zarówno broszury informacyjne o niewielkiej objętości, katalogi produktów medycznych czy prezentacje artykułów medycznych jak i obszerne publikacje naukowe z zakresu medycyny (o charakterze naukowym, popularno-naukowym, materiały dydaktyczne oraz słowniki). Oferujemy tłumaczenia wyżej wymienionych tekstów, wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań aby tekst wynikowy spełniał wszystkie wymagania. Nasi pracownicy szkolą się nieustannie i aktualizują swoją wiedzę, tak aby zapewnić perfekcyjne i bezbłędne rosyjskojęzyczne tłumaczenia w zakresie medycyny.

Przysięgłe tłumaczenia medyczne

Niejednokrotnie tłumaczenie zwykłe z zakresu medycyny nie wystarcza i pojawia się potrzeba wykonania przekładu przez tłumacza przysięgłego, wpisanego na ministerialną listę. W takim momencie nie wahaj się ani chwili tylko skontaktuj się z nami, a my bezbłędnie dokonamy tłumaczeń z zakresu języka rosyjskiego różnorodnych dokumentów, m.in.: kart leczenia pacjenta, wypisów ze szpitala, dokumentacji ubezpieczeniowej, wyników badań, prac naukowych i wielu innych. Zapewniamy, że każde słowo użyte w tłumaczeniu będzie idealnie oddawało sens oryginału, oraz będzie zgodne z aktualnie obowiązującą terminologią.

Tłumaczenia badań klinicznych i laboratoryjnych

W naszej ofercie umieściliśmy również przekłady badań klinicznych (umowy na prowadzenie badań klinicznych, informacje dla pacjenta, broszury, zgody na badania, streszczenia protokołu badania, korespondencje z komisjami badawczymi) oraz badań laboratoryjnych ( mikrobiologia medyczna, laboratoryjna genetyka, toksykologia, transfuzjologia i wiele innych). Zdając sobie sprawę z roli, jaką owe badania odgrywają w rozwoju medycyny, wykonujemy ich tłumaczenia z należytą starannością, dbając o to, aby każdy najmniejszy szczegół był przełożony bezbłędnie. W razie potrzeby poprawność tłumaczenia jest konsultowana ze specjalistami.

Tłumaczenia medyczne rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]