Tłumaczenia przysięgłe
języka rosyjskiego

Oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych,
ustnych, jak i przysięgłych / uwierzytelnionych.
W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia
w ponad 18 dziedzinach i specjalizacjach branżowych.
Bogata historia i tradycja naszej firmy pozwoliły nam na
wykształcenie efektywnych zasad współpracy, dzięki którym
gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług,
pełną poufność oraz satysfakcję z otrzymanego tłumaczenia.

Tłumaczenia przysięgłe - język rosyjski

Rzetelne tłumaczenia dokumentów

Najwyższa jakość

W naszym biurze zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy różnego rodzaju tłumaczenia: od zwykłych, poprzez techniczne, aż po skomplikowane przekłady specjalistyczne, z użyciem branżowego języka. Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe pisemne, jak i ustne, a w razie potrzeby nasi tłumacze mogą uwierzytelnić przekład, który już posiadasz.

Tłumaczenia przysiegłe w dobrej cenie

Atrakcyjne ceny

Wypracowany system współpracy, który ciągle udoskonalamy i staramy się by był jeszcze efektywniejszy, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Dodatkowo każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w zależności od jego specyfiki i długości, co pozwala na zaproponowanie cen, które z pewnością będą odpowiadać klientom. Jeśli chcesz wiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie przysięgłe, już dziś skontaktuj się z nami.

Zamów wycenę tłumaczenia przysiegłego online

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie? Każdy tekst przyjmowany do tłumaczenia jest wyceniany indywidualnie. Wyślij zeskanowany dokument i uzyskaj informację zarówno co do kosztu, jak i terminu realizacji tłumaczenia.

Tajemnica zawodowa tłumacza przysięgłego

Gwarancja poufności

Każdy z naszych współpracowników, począwszy od pracowników działu obsługi klienta, poprzez menedżerów, aż po tłumaczy, na początku podpisuje stosowną klauzulę poufności, tym samym dając gwarancję Tobie, ze wszystkie dane poufne , które powierzasz nam na czas tłumaczenia (dane osobiste, finansowe, rozliczenia, faktury, dane firmowe) nigdy nie wyjdą poza obręb naszego biura. Na życzenie klienta istnieje również możliwość podpisania dodatkowej umowy o poufności.

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe online

Fachowa obsługa

Wszyscy pracownicy naszego biura przechodzą stosowne kursy i szkolenia, które są gwarancją dla Naszych Klientów, iż na każdym etapie realizacji ich zlecenia, począwszy od zapytania o wycenę, poprzez proces tłumaczeniowy, a na korekcie i wysłaniu gotowych przekładów kończąc, będą oni mieli styczność tylko z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy z pewnością będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie ich pytania. O wysokim poziomie sposobu świadczonych przez nas usług świadczy stale powiększająca się grupa zadowolonych klientów.

Tłumaczenia przysięgłe języka rosyjskiego świadczone przez specjalistów

Tłumaczenia ustne z udziałem tłumacza przysięgłego

Tłumaczenia ustne przysięgłe w urzędach, notariatach i kancelariach adwokackich

Oferujemy przysięgłe tłumaczenia ustne w sądach, urzędach oraz wszelkiego rodzaju instytucjach państwowych. Jeśli chcesz mieć pewność, że tłumacz ustny (symultaniczny lub konsekutywny), który będzie Ci towarzyszył podczas załatwiania tak ważnych spraw będzie osobą kompetentną, znającą wszelkie potrzebne słownictwo, oraz taką, której nie obce są zasady savoir vivre zgłoś się do naszego biura. Zagwarantujemy Ci obsługę profesjonalisty, który dodatkowo posiada wykształcenie kierunkowe i wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Każde zlecenie tłumaczenia ustnego wyceniamy indywidualnie, w zależności od długości jego trwania oraz dziedziny, której ono dotyczy. Już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się ile będzie kosztować tłumaczenie, którego potrzebujesz.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów, pozwoleń, umów, wyników badań

Tłumaczenia przysięgłe z zakresu języka rosyjskiego

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów medycznych

Tłumaczenia dokumentów medycznych, kart szpitalnych, zwolnień lekarskich

Zdając sobie sprawę z wagi, jaką posiadają wszelkiego rodzaju dokumenty medyczne, dokonujemy ich tłumaczeń z najwyższą starannością, dbając o to, aby każdy szczegół był wierny oryginałowi. Oferujemy wysokiej klasy tłumaczenia przysięgłe z zakresu języka rosyjskiego wielu dokumentów medycznych, w tym m.in. kart leczenia pacjenta, wyników badań, zwolnień i wypisów ze szpitala, dokumentacji ubezpieczeniowej czy różnego rodzaju prac naukowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykonać tłumaczenie przysięgłe od samego początku, czy też posiadasz już gotowy przekład i potrzebny jest Ci jedynie poświadczenie zgodności dokumentu zgłoś się do naszego biura. Szybko wybierzemy dla Ciebie specjalistę, który będzie najbardziej odpowiedni do realizacji Twojego zlecenia.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych i sądowych

Tłumaczenia przysięgłe umów, wniosków, pism, orzeczeń i wyroków

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia przysięgłe różnego rodzaju tekstów z zakresu prawa, administracji, działań notarialnych czy sądowych. Niezależnie od tego czy potrzebujesz przetłumaczyć wyrok sądowy, korespondencję z prokuratorem lub policją, zapis przesłuchań, umowy i dokumenty czy też różnego rodzaju prace naukowe z zakresu prawa i sądownictwa, już dziś skontaktuj się z naszym biurem. Zagwarantujemy Ci w pełni profesjonalną obsługę tłumaczeniową i wykonanie przekładu przez tłumacza, wpisanego na Listę Ministerstwa Sprawiedliwości, który w razie potrzeby będzie mógł również poświadczyć tłumaczenie, które już posiadasz. Od lat działamy w zakresie tłumaczeń przysięgłych z języka rosyjskiego, dzięki czemu możemy zagwarantować bezbłędność i najwyższą jakość tekstu wynikowego.

Tłumacz przysięgły rosyjskiego

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]