Tłumaczenia specjalistyczne rosyjski

Jakość i specjalizacja

Zapewniamy najwyższej jakości tłumaczenia z zakresu języka rosyjskiego wykonywane przez kompetentnych i doświadczonych tłumaczy, którzy działają w tym obszarze od wielu lat. Przetłumaczymy wszystko zaczynając od korespondencji prywatnej i najprostszych tekstów, poprzez bardziej skomplikowane artykuły czy dokumenty, aż po skomplikowane prace naukowe i dokumentacje firmowe. Wykonujemy tłumaczenia w wielu specjalizacjach. Już teraz sprawdź naszą ofertę.

Atrakcyjne ceny

Działając na rynku tłumaczeniowym od wielu lat, wypracowaliśmy spójny system współpracy, który pozwala nam na zaoferowanie atrakcyjnej ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Dodatkowo, każde zapytanie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego długość, termin, w którym ma zostać wykonane oraz branżę, której ono dotyczy. Oferujemy tłumaczenia w trzech trybach: standardowym, pilnym oraz ekspresowym.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Bezpieczeństwo danych

Tłumaczenia nierozerwalnie wiążą się z udostępnieniem innym osobom informacji poufnych zawartych w różnego rodzaju tekstach, fakturach, dokumentach prywatnych i firmowych, umowach itp. My dajemy pewność każdemu z naszych klientów, że dane wrażliwe, które nam powierza nigdy nie dostaną się w ręce niepowołanych osób. Zapewnia to klauzula poufności, do podpisania której zobowiązani są wszyscy nasi współpracownicy, w tym asystenci, menedżerowie i tłumacze.

Profesjonalna obsługa

W naszym zespole zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, tak abyśmy mogli zapewnić naszym klientom fachową obsługę na każdym etapie realizacji ich zlecenia. Możesz być pewien, że w naszym biurze od samego początku, tj. złożenia zapytania o wycenę, poprzez realizację zlecenia, aż po zakończenie i wysłanie gotowego przekładu, będziesz miał do czynienia tylko z profesjonalistami, którzy dołożą wszelkich starań byś był zadowolony z ich usług.

Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione

Niejednokrotnie tłumaczenie zwykłe nie wystarcza i potrzebna jest wtedy pomoc tłumacza przysięgłego, wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, który dokona przekładu uwierzytelnionego lub też poświadczy zgodność tłumaczenia z oryginałem, za pomocą stosownej pieczęci. Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć analizy, ekspertyzy naukowe, wyniki ważnych badań, dokumenty rejestracyjne patentów i wiele innych tekstów w obszarze języka rosyjskiego, napisz do nas, a my zagwarantujemy Ci fachową obsługę i bezbłędny przekład, który z pewnością zostanie zaakceptowany przez wszystkie instytucje.

Bogata oferta tłumaczeń specjalistycznych w kombinacjach z językiem rosyjskim

Bezbłędne tłumaczenia tekstów specjalistycznych

W tego typu przekładach jakość, precyzja i dbałość o najmniejsze szczegóły odgrywają kluczową rolę. Nie ma możliwości tłumaczyć „mniej więcej”, gdyż tłumaczenie musi być idealnym odzwierciedleniem treści oryginału. Dlatego też w naszym biurze zatrudniamy tłumaczy specjalistów, którzy nie tylko posiadają wykształcenie językowe, ale również wiedzę kierunkową z konkretnej dziedziny, w której wykonują tłumaczenia. W razie potrzeby konsultujemy treść tłumaczenia z inżynierami, technikami i wykształconymi specjalistami w poszczególnych branżach.

Tłumaczenia specjalistyczne w różnych dziedzinach

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia specjalistyczne z wielu dziedzin, w tym m.in.: tłumaczenia medyczne (z zakresu kardiologii, okulistyki, dietetyki, stomatologii, ortopedii i innych), tłumaczenia inżynieryjne i techniczne ( z zakresu elektroniki, energetyki, motoryzacji, lotnictwa), tłumaczenia finansowo-ekonomiczne (analizy SWOT, bilanse, biznesplany, dokumenty podatkowe), tłumaczenia publikacji naukowych i reklamowych (książki, strony internetowe, programy edukacyjne), tłumaczenia z dziedziny prawa i sądownictwa oraz tłumaczenia z dziedziny farmacji.

Zamów wycenę tłumaczenia specjalistycznego online

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie? Wyślij nam swój tekst i uzyskaj informację zarówno co do kosztu, jak i terminu realizacji tłumaczenia.

Tłumaczenie specjalistyczne rosyjski

doświadczenie w wybranych dziedzinach technicznych oraz naukowych

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych z zakresu inżynierii wodno-lądowej

Posiadając wśród naszych współpracowników tłumaczy, którzy są wykształceni nie tylko w kierunku lingwistycznym, ale również technicznym, możemy zaoferować najwyższej jakości przekłady z zakresu inżynierii wodno-lądowej. Wykonujemy tłumaczenia związane m.in.: z budynkami mieszkalnymi czy biurowymi, infrastrukturą transportu, liniami telekomunikacyjnymi i elektroenergetycznymi, rurociągami, elektrowniami czy budowlami dla górnictwa i kopalnictwa. Oferujemy również przekłady wszelkiego rodzaju dokumentów z tego zakresu, zaczynając od wniosków, poprzez pozwolenia, aż po różnego typu zaświadczenia.

Precyzyjne tłumaczenia z zakresu geodezji i kartografii

Tłumaczenia z tego zakresu, tak jak wszystkie przekłady specjalistyczne, wymagają perfekcyjnej znajomości słownictwa obowiązującego w dziedzinie geografii i kartografii. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój przekład zostanie wykonany przez najwyższej klasy specjalistę zgłoś się do naszego biura, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego tłumacza. W zakresie języka rosyjskiego oferujemy Tłumaczenia specjalistyczne z/na rosyjski różnorakiej dokumentacji geodezyjno-kartograficznej, w tym map i wykresów, a także przekłady prac naukowych i popularnonaukowych z zakresu geografii.

Specjalistyczne tłumaczenia z dziedziny weterynarii

Weterynaria jest jedną z dziedzin medycyny i wymaga znajomości wielu branżowych słów oraz fachowego nazewnictwa. Dlatego tak ważna jest tu dbałość o najmniejszy nawet szczegół, gdyż każde niedociągnięcie może w negatywny sposób odbić się na zdrowiu zwierząt i dalszym rozwoju tej nauki. Wybierając tłumacza warto o tym pamiętać i powierzyć wykonanie przekładu najlepszym specjalistom, którzy bez problemu przełożą treść oznakowań na leczniczych produktach weterynaryjnych, ich charakterystyki i ulotki, materiały promocyjne i wiele innych.

Przekłady w zakresie politologii i nauk politycznych

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk politycznych i politologii różnego typu, od tłumaczeń pisemnych zwykłych, poprzez uwierzytelnione, aż po tłumaczenia ustne (konsekutywne lub symultaniczne). Zapewniamy obsługę tłumaczeniową podczas konferencji, wykładów, spotkań naukowych czy wystąpień polityków. Często tego typu teksty i wypowiedzi to nie tylko słowa, ale również ogromne emocje w nich zawarte. Gwarantujemy, że w naszych tłumaczeniach, zarówno ustnych jak i pisemnych, znajdą Państwo wszystko to, co znajduje się w oryginale.

Tłumaczenia specjalistyczne rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]