Najwyższej jakości tłumaczenia dyplomów, świadectw i certyfikatów z zakresu języka rosyjskiego

Specjaliści

Każdy przekład jest wykonywany przez specjalistów posiadających wiedzę branżową z dziedziny, której dotyczy zlecone tłumaczenie. Jest to gwarancją dla naszych klientów, że każdy tekst zostanie dobrze zrozumiany i odebrany przez rodzimych użytkowników języka.

Atrakcyjne ceny

Wszystkie zlecone nam do tłumaczenia dokumenty wyceniamy indywidualnie, co pozwala nam na zaoferowanie konkurencyjnej ceny, uzależnionej od długości tekstu, oraz terminu, w którym ma zostać zrealizowane zlecenie.

W ofercie tłumaczeń naszego biura umieściliśmy również tłumaczenia (przysięgłe oraz zwykłe) wszelkich oficjalnych dokumentów, które mogą być wymagane przez obcojęzycznego pracodawcę, a w tym tłumaczenia: certyfikatów, dyplomów, świadectw, życiorysów, CV, listów motywacyjnych, referencji z poprzednich miejsc pracy i wielu innych. Wieloletnia działalność w tym obszarze pozwoliła nam na zdobycie stosownego doświadczenia. Doskonale wiemy jak powinny zostać przetłumaczone na język rosyjski tytuły naukowe czy nazwy uczelni. Dokładamy należytej staranności, aby tekst wynikowy odpowiadał oczekiwaniom naszych klientów, a także dbamy o najmniejszy nawet szczegół.

Adres

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]