Tłumaczenia naukowe z zakresu języka rosyjskiego

Wykonujemy tłumaczenia naukowe na najwyższym poziomie

Najwyższa jakość

Jako profesjonalne biuro od lat działające na rynku możemy zaoferować naszym klientom różnorakie tłumaczenia, również te naukowe, wykonywane na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego z jakiej dziedziny nauki przekładu potrzebujesz, czy to nauka humanistyczna czy też skomplikowane nauki ścisłe (matematyka, fizyka, chemia) skontaktuj się z nami, a my wybierzemy specjalistę, który będzie najbardziej odpowiedni do wykonania Twojego zlecenia.

Cena tłumaczeń naukowych ustalana jest na podstawie poziomu trudności

Konkurencyjne ceny

Wielu naszych klientów jest zaskoczonych po otrzymaniu wyceny swojego zapytania ceną, która jest naprawdę konkurencyjna w porównaniu do innych biur. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie skontaktuj się z nami już dziś, a my szybko i niezobowiązująco dokonamy jego wyceny, wykonując przekład w odpowiadającym Tobie trybie: standardowym, pilnym, lub ekspresowym. Gwarantujemy, że nasze ceny nie zawierają ukrytych kosztów.

Od lat pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych Klientów

Profesjonalna obsługa

W naszym zespole zatrudniamy tylko doświadczonych i przeszkolonych pracowników, których wiedza pozwala nam na wykonywanie tłumaczeń naukowych z każdej dziedziny. Gwarantujemy, że każdy z naszych współpracowników, zaczynając od asystentów i pracowników działu obsługi, poprzez menedżerów projektów, korektorów i tłumaczy, podchodzi do klienta z należytym szacunkiem i zawsze jest gotowy udzielić mu potrzebnych informacji.

Gwarantujemy, że powierzone nam informacje nie dostaną się w niepowołane ręce

Bezpieczeństwo danych

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszelkie informacje zawarte w Twoich pracach naukowych, artykułach czy referatach nie dostaną się w ręce osób niepowołanych, powierz ich tłumaczenie naszej firmie. Zapewniamy pełną poufność i bezpieczeństwo danych wrażliwych. Każdego z naszych współpracowników zobowiązujemy do podpisania klauzuli poufności, a na życzenie klienta istnieje możliwość podpisania dodatkowych umów gwarantujących dyskrecję.

Tłumaczenia naukowe z wielu dziedzin w zakresie języka rosyjskiego

Tłumaczenia w zakresie nauk ścisłych

Nie wystarczy znajomość języka rosyjskiego, aby wykonywać przekłady z zakresu nauk ścisłych. Potrzebna jest również rozległa wiedza specjalistyczna z tego zakresu, aby stosować słownictwo wymagane w pracach naukowych i idealnie oddające sens brzmienia oryginału. Przetłumaczymy dla Ciebie różnorodne teksty z zakresu nauk ścisłych, w tym nauk takich jak: biotechnologia, fizyka, farmacja, chemia, biochemia, biofizyka, biotechnologia, matematyka i informatyka, geografia fizyczna i wiele innych. Już dziś zapoznaj się z naszą pełną ofertą i upewnij się, czy posiadamy w ofercie tłumaczenie tekstu, którego potrzebujesz.

Tłumaczenia z zakresu biologii

Zarówno biologia, jak i wszystkie nauki jej pokrewne (biochemia, biotechnologia, biofizyka, biomechanika, botanika i inne) wymagają od tłumacza nieustannego kształcenia się i poszerzania zasobu słownictwa, którym się posługuje. Wyjątkowo skomplikowane terminy i nazewnictwo, często również łacińskie, niejednokrotnie jest wyzwaniem dla nawet najlepszych tłumaczy. My zatrudniamy specjalistów, dla których żadne wyzwanie nie jest niemożliwe i oferujemy przekłady: prezentacji, publikacji naukowych, ekspertyz, badań, wyników testów, dokumentów rejestracyjnych patentów czy referatów. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie.

Tłumaczenia rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]