Tłumaczenia z języka rosyjskiego na niemiecki i języka niemieckiego na rosyjski

Międzynarodowy zespół

W naszym zespole zatrudniamy tylko najwyższej klasy specjalistów, którzy dodatkowo są native speakerami języków obcych, co pozwala nam na oferowanie tłumaczeń w różnorodnych kombinacjach językowych, w tym również w parze rosyjski – niemiecki. Ich wykształcenie i wieloletnie doświadczenie dają nam pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane z należytą starannością i dostarczone do klienta w ustalonym terminie.

Konkurencyjne stawki

Wydawać by się mogło, że tłumaczenia w parze dwóch języków obcych, ze względu na swoją specyfikę, musza być bardzo drogie. Nie w Naszym Biurze Tłumaczeń. Dzięki indywidualnej wycenie każdego zlecenia, możemy zaproponować Państwu ceny dopasowane do waszego zlecenia, w zależności od jego długości oraz branży, której dotyczy. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje da stałych klientów oraz przy bardzo dużych zamówieniach.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Pełna poufność

Każdy z współpracujących z nami specjalistów, zarówno tłumaczy, koordynatorów, redaktorów jak i pracowników Działu Obsługi Klienta, na samym początku jest zobowiązany do podpisania stosownej klauzuli o poufności. Daje ona gwarancja, że wszystkie dane, które nam przekazujesz, pozostaną tylko w gronie osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację zlecenia. Na życzenie klienta istnieje możliwość podpisania dodatkowej umowy.

Profesjonalna obsługa

Zatrudnieni w naszym biurze pracownicy Działu Obsługi Klienta to osoby posiadające stosowne wykształcenie oraz wiedzę z zakresu tłumaczeń. Dzięki temu mogą oni udzielać Tobie wszelkich potrzebnych informacji. Do każdego klienta podchodzą oni indywidualnie, pamiętając o zasadach obowiązujących w kontaktach biznesowych. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź jak pracuje nasz Dział Obsługi Klienta.

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w kombinacji językowej rosyjski – niemiecki

Tłumaczenia niemiecki - rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]