Tłumaczenia w parze językowej rosyjski – niemiecki

Międzynarodowy zespół

W naszym zespole zatrudniamy tylko najwyższej klasy specjalistów, którzy dodatkowo są native speakerami języków obcych, co pozwala nam na oferowanie tłumaczeń w różnorodnych kombinacjach językowych, w tym również w parze rosyjski – niemiecki. Ich wykształcenie i wieloletnie doświadczenie dają nam pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane z należytą starannością i dostarczone do klienta w ustalonym terminie.

Konkurencyjne stawki

Wydawać by się mogło, że tłumaczenia w parze dwóch języków obcych, ze względu na swoją specyfikę, musza być bardzo drogie. Nie w Naszym Biurze. Dzięki indywidualnej wycenie każdego zlecenia, możemy zaproponować Państwu ceny dopasowane do waszego zlecenia, w zależności od jego długości oraz branży, której dotyczy. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje da stałych klientów oraz przy bardzo dużych zamówieniach.

Pełna poufność

Każdy z współpracujących z nami specjalistów, zarówno tłumaczy, koordynatorów, redaktorów jak i pracowników Działu Obsługi Klienta, na samym początku jest zobowiązany do podpisania stosownej klauzuli o poufności. Daje ona gwarancja, że wszystkie dane, które nam przekazujesz, pozostaną tylko w gronie osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację zlecenia. Na życzenie klienta istnieje możliwość podpisania dodatkowej umowy.

Profesjonalna obsługa

Zatrudnieni w naszym biurze pracownicy Działu Obsługi Klienta to osoby posiadające stosowne wykształcenie oraz wiedzę z zakresu tłumaczeń. Dzięki temu mogą oni udzielać Tobie wszelkich potrzebnych informacji. Do każdego klienta podchodzą oni indywidualnie, pamiętając o zasadach obowiązujących w kontaktach biznesowych. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź jak pracuje nasz Dział Obsługi Klienta.

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w kombinacji językowej rosyjski – niemiecki

Tłumaczenia specjalistyczne

Dzięki współpracy z tłumaczami specjalistycznymi oraz ekspertami w danych dziedzinach rynku możemy zaproponować tłumaczenia w następujących branżach: medycyna i farmacja, prawo i sądownictwo, finanse i ekonomia, publikacje naukowe i reklamowe a także technika i inżynieria. Zlecając nam tłumaczenie tekstów z wyżej wymienionych branż masz gwarancję, że użyte zostanie tylko branżowe słownictwo, które jest aktualnie wymagane. Możemy również stworzyć do każdego zlecenia słownik pojęć, który zapewni jednolitość w użyciu słownictwa oraz spójność wszystkich zlecanych nam przez Ciebie tekstów. Do każdego z powierzonych nam tłumaczeń podchodzimy indywidualnie, pamiętając, ze inaczej przekłada się umowy czy certyfikaty, a także wyniki badań czy strony internetowe.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne stanowią specyficzną grupę, gdyż aby ich dokonywać nie wystarczy tylko doskonała znajomość języka obcego, ale konieczna jest również wiedza merytoryczna z zakresu, w którym się tłumaczy. Współpracując z najlepszymi tłumaczami, którzy niejednokrotnie są też inżynierami wpisanymi w NOT (Naczelna Organizacja Techniczna) możemy zaproponować tłumaczenia różnorodnych dokumentów technicznych, w tym m.in. kart charakterystyki, deklaracji zgodności, aprobat technicznych, certyfikatów jakości, dokumentacji patentowej, technicznej czy przetargowej. Jeśli posiadasz którykolwiek z wyżej wymienionych dokumentów, bądź inny, należący do grupy przekładów technicznych zgłoś się do nas, a my wybierzemy dla Ciebie najlepszego specjalistę.

Tłumaczenia ustne

Zatrudniając w naszym biurze doświadczonych tłumaczy, oprócz tłumaczeń pisemnych, możemy zaproponować również ustne, zarówno te symultaniczne jak i konsekutywne. Trzeba pamiętać, że tylko najlepsi lingwiści mogą zajmować się tego typu przekładami, gdyż nie ma tu możliwości na chwilę zastanowienia czy sprawdzenie w słowniku. Dlatego jeśli masz w planach konferencję naukową czy prasową, spotkanie biznesowe, negocjacje handlowe, różnego rodzaju prezentacje czy wykłady, podczas których potrzebujesz pomocy tłumacza ustnego znającego perfekcyjnie zarówno język rosyjski jak i niemiecki skontaktuj się z nami. Zagwarantujemy Ci w pełni profesjonalną obsługę, dając pewność, że specjalista Tobie przydzielony, nie tylko posiada wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną i zna zasady savoir vivre.

Tłumaczenia umów i dokumentów

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się również w przekładach różnego rodzaju umów, dokumentacji czy porozumień. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, przydzielając do jego realizacji tłumacza specjalizującego się w danej branży. W naszej ofercie znajdują się przekłady: umów handlowych, umów krótkoterminowych i długoterminowych, umów nazwanych i nienazwanych, umów zawieranych w sposób ofertowy czy umów spółki: jawnej, aukcyjnej, partnerskiej, komandytowej, cywilnej czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Przy tego rodzaju tłumaczeniach stosujemy obowiązujące i wymagane słownictwo, tak aby zapewnić właściwy odbiór tekstu wynikowego w kraju docelowym. Już dziś sprawdź szczegóły dotyczące tłumaczenia umów i dokumentów.