Tłumaczenia marketingowe w zakresie języka rosyjskiego

Fachowe tłumaczenia

Najlepsza jakość

Wykonując wszystkie tłumaczenia, w tym również marketingowe z zakresu języka rosyjskiego, szczególną uwagę kładziemy na zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Najlepszym dowodem naszego podejścia do tłumaczeń, jest grono zadowolonych klientów, które stale się powiększa. Już dziś dołącz do nich i sprawdź jak działa nasze biuro.

Tanie tłumaczenia szyte na miarę

Konkurencyjne ceny

Atrakcyjna cena wbrew pozorom, wcale nie musi być jednoznaczna ze złą jakością otrzymanej usługi. W naszym biurze jest wręcz przeciwnie. System współpracy, nad którym pracujemy od lat oraz nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy, pozwala nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie i to za konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie, skontaktuj się z nami.

Ochrona danych

Powierzając nam do tłumaczenia swoje teksty możesz być pewien, że dane w nich zawarte, nigdy nie wyjdą poza zespół osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację Twojego zlecenia. Gwarancją jest klauzula poufności, do której podpisania zobowiązani są wszyscy nasi współpracownicy. Dodatkowo, na życzenie klienta, istnieje możliwość dodatkowej umowy o ochronie danych wrażliwych.

Wykwalifikowani fachowcy

Wszystkie osoby zatrudnione w naszym zespole, na samym początku współpracy przechodzą stosowne kursy i szkolenia, tak aby zapewnić klientom fachową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Skontaktuj się z nami (telefonicznie, mailowo lub osobiście) a sam zobaczysz, że wszyscy pracownicy : działu obsługi klienta, asystenci, menedżerowie, koordynatorzy czy korektorzy podchodzą do klientów z szacunkiem.

Oferta tłumaczeń z zakresu języka rosyjskiego dedykowana podmiotom związanym z marketingiem

Tłumaczenia na potrzeby marketingu i reklamy

Tłumaczenia marketingowe różnią się od pozostałych grup, gdyż tutaj nie można stosować metody dokładnego przekładu. Ważne jest oddanie w tłumaczeniu tego, co chciał przekazać odbiorcom autor oryginału. Dlatego konieczna jest nie tylko znajomość języka obcego, ale również kultury i mentalności ludzi w danym kraju. Tylko tłumacz, która takową wiedzę posiada, może wykonywać tłumaczenia marketingowe na najwyższym poziomie. Rezultat pracy tłumaczy konsultujemy z native speakerami, tak abyś miał pewność, że Twój przekaz zostanie dobrze odebrany i zrozumiany, a dodatkowo każde słowo będzie wyrażać dokładnie to samo, co jego odpowiednik w tekście oryginalnym.

Tłumaczenie stron internetowych

Wielojęzyczna strona internetowa w dzisiejszym świecie jest obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy, który chce dotrzeć do potencjalnych klientów również poza granicami swojego rodzimego kraju. Jeśli potrzebujesz przekładu swojej strony www, zgłoś się do nas, a my wybierzemy dla Ciebie fachowca, który przetłumaczy całą jej zawartość: zaczynając od strony głównej, poprzez wszystkie jej podstrony, dostępne formularze czy artykuły tam zamieszczone. Tłumaczymy aplikacje internetowe oraz strony www reklamujące firmy i produkty, te dotyczące mediów i rozrywki, e-commerce, dotyczące informacji technicznych i wiele innych.

Tłumaczenia broszur informacyjnych i ulotek

Aby osiągnąć sukces na zagranicznych rynkach trzeba zacząć od inwestycji w przetłumaczenie haseł i sloganów reklamowych. Tutaj ważne jest każde użyte słowo, dlatego takie przekłady mogą wykonywać tłumacze z wieloletnim doświadczeniem i intuicją językową. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia: broszur, ulotek informacyjnych, katalogów, informatorów, skryptów i formularzy do kampanii reklamowych, tekstów wykorzystywanych w kampaniach mailingowych i wielu innych tekstów, które w szeroki sposób są związane z marketingiem. Powierz nam tłumaczenie swoich materiałów marketingowych, a my zagwarantujemy Tobie najwyższą jakość, terminowość i atrakcyjną cenę.

Tłumaczenia informacji prasowych

Wykonujemy tłumaczenia w zakresie języka rosyjskiego wszelkich informacji prasowych. Od wielu lat współpracujemy z biurami prasowymi różnych firm, co pozwoliło nam na zdobycie stosownego doświadczenia w tej dziedzinie. Dodatkowo zatrudniamy native speakerów, którzy dokładają wszelkich starań aby słowa użyte w informacji przyciągały uwagę czytelników. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia: oświadczeń prasowych, notatek, artykułów sponsorowanych i eksperckich, briefiengów kierowanych do zarządu oraz wielu innych materiałów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zapewniamy również tłumaczenia przysięgłe, oraz tłumaczenia ustne podczas konferencji prasowych.