Tłumaczenia marketingowe rosyjski

Tłumaczenia marketingowe w zakresie języka rosyjskiego

Postaw na profesjonalne usługi

Najlepsza jakość

Wykonując wszystkie tłumaczenia, w tym również marketingowe z zakresu języka rosyjskiego, szczególną uwagę kładziemy na zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Najlepszym dowodem naszego podejścia do tłumaczeń, jest grono zadowolonych klientów, które stale się powiększa. Już dziś dołącz do nich i sprawdź jak działa nasze biuro.

Tanie tłumaczenia szyte na miarę

Konkurencyjne ceny

Atrakcyjna cena wbrew pozorom, wcale nie musi być jednoznaczna ze złą jakością otrzymanej usługi. W naszym biurze jest wręcz przeciwnie. System współpracy, nad którym pracujemy od lat oraz nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy, pozwala nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie i to za konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie, skontaktuj się z nami.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów

Wykwalifikowani fachowcy

Wszystkie osoby zatrudnione w naszym zespole, na samym początku współpracy przechodzą stosowne kursy i szkolenia, tak aby zapewnić klientom fachową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Skontaktuj się z nami (telefonicznie, mailowo lub osobiście) a sam zobaczysz, że wszyscy pracownicy : działu obsługi klienta, asystenci, menedżerowie, koordynatorzy czy korektorzy podchodzą do klientów z szacunkiem.

Zamów wycenę tłumaczenia tekstu marketingowego online

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie? Wyślij swój tekst do bezpłatnej wyceny i uzyskaj informację zarówno co do kosztu, jak i możliwego czasu realizacji zamówienia. Wycena usługi zostanie przesłana na Twój adres mailowy w ciągu kilkunastu minut.

Jakość usług naszego biura gwarantują certyfikaty ISO 9001: 2009

Ochrona danych

Powierzając nam do tłumaczenia swoje teksty możesz być pewien, że dane w nich zawarte, nigdy nie wyjdą poza zespół osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację Twojego zlecenia. Gwarancją jest klauzula poufności, do której podpisania zobowiązani są wszyscy nasi współpracownicy. Dodatkowo, na życzenie klienta, istnieje możliwość dodatkowej umowy o ochronie danych wrażliwych.

Fachowe tłumaczenia i lokalizacja uproszczą Ci komunikację marketingową, wspomogą efektywne działania reklamowe i ułatwią realizację celów biznesowych

Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa działów marketingu i sprzedaży

Tłumaczenia na potrzeby marketingu i reklamy

Tłumaczenia marketingowe różnią się od pozostałych grup, gdyż tutaj nie można stosować metody dokładnego przekładu. Ważne jest oddanie w tłumaczeniu tego, co chciał przekazać odbiorcom autor oryginału. Dlatego konieczna jest nie tylko znajomość języka obcego, ale również kultury i mentalności ludzi w danym kraju. Tylko tłumacz, która takową wiedzę posiada, może wykonywać tłumaczenia marketingowe na najwyższym poziomie. Rezultat pracy tłumaczy konsultujemy z native speakerami, tak abyś miał pewność, że Twój przekaz zostanie dobrze odebrany i zrozumiany, a dodatkowo każde słowo będzie wyrażać dokładnie to samo, co jego odpowiednik w tekście oryginalnym.

Tłumaczenie stron internetowych

Wielojęzyczna strona internetowa w dzisiejszym świecie jest obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy, który chce dotrzeć do potencjalnych klientów również poza granicami swojego rodzimego kraju. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia strony www, zgłoś się do nas, a my wybierzemy dla Ciebie fachowca, który przetłumaczy całą jej zawartość: zaczynając od strony głównej, poprzez wszystkie jej podstrony, dostępne formularze czy artykuły tam zamieszczone. Tłumaczymy aplikacje internetowe oraz strony www reklamujące firmy i produkty, te dotyczące mediów i rozrywki, e-commerce, dotyczące informacji technicznych i wiele innych.

Tłumaczenia broszur informacyjnych i ulotek

Aby osiągnąć sukces na zagranicznych rynkach trzeba zacząć od inwestycji w przetłumaczenie haseł i sloganów reklamowych. Tutaj ważne jest każde użyte słowo, dlatego takie przekłady mogą wykonywać tłumacze z wieloletnim doświadczeniem i intuicją językową. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia: broszur, ulotek informacyjnych, katalogów, informatorów, skryptów i formularzy do kampanii reklamowych, tekstów wykorzystywanych w kampaniach mailingowych i wielu innych tekstów, które w szeroki sposób są związane z marketingiem. Powierz nam tłumaczenie tekstów marketingowych, a my zagwarantujemy Tobie najwyższą jakość, terminowość i atrakcyjną cenę.

Tłumaczenia informacji prasowych

Wykonujemy tłumaczenia w zakresie języka rosyjskiego wszelkich informacji prasowych. Od wielu lat współpracujemy z biurami prasowymi różnych firm, co pozwoliło nam na zdobycie stosownego doświadczenia w tej dziedzinie. Dodatkowo zatrudniamy native speakerów, którzy dokładają wszelkich starań aby słowa użyte w informacji przyciągały uwagę czytelników. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia: oświadczeń prasowych, notatek, artykułów sponsorowanych i eksperckich, briefiengów kierowanych do zarządu oraz wielu innych materiałów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zapewniamy również tłumaczenia przysięgłe, oraz tłumaczenia ustne podczas konferencji prasowych.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Biuro Tłumaczeń rosyjski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
Dajwór 14/16, 31-052 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]