Tłumaczenia przysięgłe z zakresu języka rosyjskiego

Najwyższa jakość

W naszym biurze zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy różnego rodzaju tłumaczenia: od zwykłych, poprzez techniczne, aż po skomplikowane przekłady specjalistyczne, z użyciem branżowego języka. Wykonujemy zarówno tłumaczenia uwierzytelnione pisemne, jak i ustne, a w razie potrzeby nasi tłumacze mogą uwierzytelnić przekład, który już posiadasz.

Atrakcyjne ceny

Wypracowany system współpracy, który ciągle udoskonalamy i staramy się by był jeszcze efektywniejszy, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Dodatkowo każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w zależności od jego specyfiki i długości, co pozwala na zaproponowanie cen, które z pewnością będą odpowiadać klientom. Jeśli chcesz wiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie, już dziś skontaktuj się z nami.

Gwarancja poufności

Każdy z naszych współpracowników, począwszy od pracowników działu obsługi klienta, poprzez menedżerów, aż po tłumaczy, na początku podpisuje stosowną klauzulę poufności, tym samym dając gwarancję Tobie, ze wszystkie dane poufne , które powierzasz nam na czas tłumaczenia (dane osobiste, finansowe, rozliczenia, faktury, dane firmowe) nigdy nie wyjdą poza obręb naszego biura. Na życzenie klienta istnieje również możliwość podpisania dodatkowej umowy o poufności.

Fachowa obsługa

Wszyscy pracownicy naszego biura przechodzą stosowne kursy i szkolenia, które są gwarancją dla Naszych Klientów, iż na każdym etapie realizacji ich zlecenia, począwszy od zapytania o wycenę, poprzez proces tłumaczeniowy, a na korekcie i wysłaniu gotowych przekładów kończąc, będą oni mieli styczność tylko z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy z pewnością będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie ich pytania. O wysokim poziomie sposobu świadczonych przez nas usług świadczy stale powiększająca się grupa zadowolonych klientów.

Najwyższej klasy tłumaczenia przysięgłe z zakresu języka rosyjskiego świadczone przez specjalistów

Ustne tłumaczenia przysięgłe

Oferujemy przysięgłe tłumaczenia ustne w sądach, urzędach oraz wszelkiego rodzaju instytucjach państwowych. Jeśli chcesz mieć pewność, że tłumacz ustny (symultaniczny lub konsekutywny), który będzie Ci towarzyszył podczas załatwiania tak ważnych spraw będzie osobą kompetentną, znającą wszelkie potrzebne słownictwo, oraz taką, której nie obce są zasady savoir vivre zgłoś się do naszego biura. Zagwarantujemy Ci obsługę profesjonalisty, który dodatkowo posiada wykształcenie kierunkowe i wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Każde zlecenie tłumaczenia ustnego wyceniamy indywidualnie, w zależności od długości jego trwania oraz dziedziny, której ono dotyczy. Już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się ile będzie kosztować tłumaczenie, którego potrzebujesz.

Tłumaczenia przysięgłe z zakresu medycyny

Zdając sobie sprawę z wagi, jaką posiadają wszelkiego rodzaju dokumenty medyczne, dokonujemy ich tłumaczeń z najwyższą starannością, dbając o to, aby każdy szczegół był wierny oryginałowi. Oferujemy wysokiej klasy tłumaczenia uwierzytelnione z zakresu języka rosyjskiego wielu dokumentów medycznych, w tym m.in. kart leczenia pacjenta, wyników badań, zwolnień i wypisów ze szpitala, dokumentacji ubezpieczeniowej czy różnego rodzaju prac naukowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykonać tłumaczenie przysięgłe od samego początku, czy też posiadasz już gotowy przekład i potrzebny jest Ci jedynie poświadczenie zgodności dokumentu zgłoś się do naszego biura. Szybko wybierzemy dla Ciebie specjalistę, który będzie najbardziej odpowiedni do realizacji Twojego zlecenia.

Przysięgłe tłumaczenia w zakresie prawa

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia przysięgłe różnego rodzaju tekstów z zakresu prawa, administracji, działań notarialnych czy sądowych. Niezależnie od tego czy potrzebujesz przetłumaczyć wyrok sądowy, korespondencję z prokuratorem lub policją, zapis przesłuchań, umowy i dokumenty czy też różnego rodzaju prace naukowe z zakresu prawa i sądownictwa, już dziś skontaktuj się z naszym biurem. Zagwarantujemy Ci w pełni profesjonalną obsługę tłumaczeniową i wykonanie przekładu przez tłumacza, wpisanego na Listę Ministerstwa Sprawiedliwości, który w razie potrzeby będzie mógł również poświadczyć tłumaczenie, które już posiadasz. Od lat działamy w zakresie tłumaczeń przysięgłych z języka rosyjskiego, dzięki czemu możemy zagwarantować bezbłędność i najwyższą jakość tekstu wynikowego.