Tłumaczenia naukowe z zakresu języka rosyjskiego

Najwyższa jakość

Jako profesjonalne biuro od lat działające na rynku możemy zaoferować naszym klientom różnorakie tłumaczenia, również te naukowe, wykonywane na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego z jakiej dziedziny nauki przekładu potrzebujesz, czy to nauka humanistyczna czy też skomplikowane nauki ścisłe (matematyka, fizyka, chemia) skontaktuj się z nami, a my wybierzemy specjalistę, który będzie najbardziej odpowiedni do wykonania Twojego zlecenia.

Konkurencyjne ceny

Wielu naszych klientów jest zaskoczonych po otrzymaniu wyceny swojego zapytania ceną, która jest naprawdę konkurencyjna w porównaniu do innych biur. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie skontaktuj się z nami już dziś, a my szybko i niezobowiązująco dokonamy jego wyceny, wykonując przekład w odpowiadającym Tobie trybie: standardowym, pilnym, lub ekspresowym. Gwarantujemy, że nasze ceny nie zawierają ukrytych kosztów.

Bezpieczeństwo danych

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszelkie informacje zawarte w Twoich pracach naukowych, artykułach czy referatach nie dostaną się w ręce osób niepowołanych, powierz ich tłumaczenie naszej firmie. Zapewniamy pełną poufność i bezpieczeństwo danych wrażliwych. Każdego z naszych współpracowników zobowiązujemy do podpisania klauzuli poufności, a na życzenie klienta istnieje możliwość podpisania dodatkowych umów gwarantujących dyskrecję.

Profesjonalna obsługa

W naszym zespole zatrudniamy tylko doświadczonych i przeszkolonych pracowników, których wiedza pozwala nam na wykonywanie tłumaczeń naukowych z każdej dziedziny. Gwarantujemy, że każdy z naszych współpracowników, zaczynając od asystentów i pracowników działu obsługi, poprzez menedżerów projektów, korektorów i tłumaczy, podchodzi do klienta z należytym szacunkiem i zawsze jest gotowy udzielić mu potrzebnych informacji.

Tłumaczenia naukowe z wielu dziedzin w zakresie języka rosyjskiego

Tłumaczenia w zakresie nauk ścisłych

Nie wystarczy znajomość języka rosyjskiego, aby wykonywać przekłady z zakresu nauk ścisłych. Potrzebna jest również rozległa wiedza specjalistyczna z tego zakresu, aby stosować słownictwo wymagane w pracach naukowych i idealnie oddające sens brzmienia oryginału. Przetłumaczymy dla Ciebie różnorodne teksty z zakresu nauk ścisłych, w tym nauk takich jak: biotechnologia, fizyka, farmacja, chemia, biochemia, biofizyka, biotechnologia, matematyka i informatyka, geografia fizyczna i wiele innych. Już dziś zapoznaj się z naszą pełną ofertą i upewnij się, czy posiadamy w ofercie tłumaczenie tekstu, którego potrzebujesz.

Tłumaczenia z zakresu biologii

Zarówno biologia, jak i wszystkie nauki jej pokrewne (biochemia, biotechnologia, biofizyka, biomechanika, botanika i inne) wymagają od tłumacza nieustannego kształcenia się i poszerzania zasobu słownictwa, którym się posługuje. Wyjątkowo skomplikowane terminy i nazewnictwo, często również łacińskie, niejednokrotnie jest wyzwaniem dla nawet najlepszych tłumaczy. My zatrudniamy specjalistów, dla których żadne wyzwanie nie jest niemożliwe i oferujemy przekłady: prezentacji, publikacji naukowych, ekspertyz, badań, wyników testów, dokumentów rejestracyjnych patentów czy referatów. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie.

Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione

Niejednokrotnie tłumaczenie zwykłe nie wystarcza i potrzebna jest wtedy pomoc tłumacza przysięgłego, wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, który dokona przekładu uwierzytelnionego lub też poświadczy zgodność tłumaczenia z oryginałem, za pomocą stosownej pieczęci. Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć analizy, ekspertyzy naukowe, wyniki ważnych badań, dokumenty rejestracyjne patentów i wiele innych tekstów w obszarze języka rosyjskiego, napisz do nas, a my zagwarantujemy Ci fachową obsługę i bezbłędny przekład, który z pewnością zostanie zaakceptowany przez wszystkie instytucje.